Rychlý kontakt

Sídlo a provozovna Mladá Boleslav:
    Pod Borkem 319,
    293 01 Mladá Boleslav

                 tel.: +420 326 700 666
                 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní údaje

Software pro města a obce

Součástí našich služeb je mimo jiné určování komunikačního systému měst a obcí. Protože většina městských i obecních úřadů dnes již vlastní počítačové vybavení, poskytujeme v rámci omezení „papírových“ dat a podkladů tyto digitálně s možností tisku pouze konkrétních zájmových oblastí.

Mezi naše klienty patří magistráty, městské úřady a obce, které ocení rychlou orientaci v technické infrastruktuře na jejich území bez zbytečného a zdlouhavého hledání v archivech. Takové řešení nabízí právě systém KOMPAS, který ve spolupráci s Ing. Miroslavem Šikulou doplňujeme o potřebná data pro efektivní hospodaření a údržbu Vašich zařízení typu kanalizace, vodovod, plyn, komunikace, veřejné osvětlení, horkovod, a další.

Vysvětlení:
Představte si mapu ve Vašem počítači, kde po kliknutí na jakoukoli Vaši ulici se Vám zobrazí tabulka s údaji:

komunikace - šířka, název ulice, délka, počet dopravních značek, typ dopravních značek, počet uličních vpustí, typ uličních vpustí, apod. 
kanalizace - materiál, průměr, délka v ulici, počet šachet a jakých, počet přípojek, apod.
vodovod - materiál, průměr, délka v ulici, počet přípojek, apod. atd.

 

Takový software by však byl k ničemu, kdyby rovněž nenavrhoval systém, řád a časový plán údržby výše uvedených zařízení. Nenabízíme Vám pouze konstatování toho, co ve Vašem městě máte, ale nabízíme Vám i odbornou pomoc při rozhodování, jak nejefektivněji hospodařit s těmito zařízeními.

 

Aby pomoc byla opravdu profesionální, našimi partnery jsou odborníci ve svém oboru s dlouholetou praxí, kteří vytvoří takový plán údržby, jenž Vám zaručí hospodárně vynaložené prostředky k tomu, aby Váš majetek stárnul pomaleji.

Budete překvapeni tak nízkou cenou!

Kontaktní osoba pro tuto službu: Ing. Jindřich Jirák, tel.: +420 326 700 666, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.